Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Melinda

Është emri yt Melinda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Minda
Djem me tinguj të ngjashëm:Milind, Milinda, Miland
Vajza me tinguj të ngjashëm:Melanthe, Malinda, Melynda, Melantho, Milanta, Milandu, Meliyanti, Melantha
Vlerësimi:
4.5/5
yje 297 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 200 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 200 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 199 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 269 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 267 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 208945 Melinda's në Facebook. Pozicioni #486
Kategoritë:Emrat greke - Emrat Anglisht - Top 100 hungarez emrat - Popullore turk emrat vajzë - Popullore rumun emrat vajzë - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore sllovak emrat vajzë - Popullore hungarez emrat vajzë - Popullore anglisht emrat vajzë - Popullore Afrikës së Jugut emrat vajzë
Komente nga MelindaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Melinda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Melinda? Voto për emrin tënd