Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Melynda

Është emri yt Melynda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Milind, Milinda, Miland
Vajza me tinguj të ngjashëm:Melinda, Melanthe, Malinda, Melantho, Milanta, Milandu, Meliyanti, Melantha
Vlerësimi:
3.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4635 Melynda's në Facebook. Pozicioni #10791
Kategoritë:
Komente nga MelyndaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Melynda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Melynda? Voto për emrin tënd