Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Georgina

Është emri yt Georgina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:George
Variante:Jorcina, Jorgelina
Djem me tinguj të ngjashëm:Graziano, Greyson, Georgino, Garrison, Grayson, Gerson, Garson, Gershom
Vajza me tinguj të ngjashëm:Graziana, Gorkem, Graciene, Gracinha, Georgiana, Georgeanne, Grishma, Garregien
Vlerësimi:
4.5/5
yje 107 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 86 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 85 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 85 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 99 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 102 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 74880 Georgina's në Facebook. Pozicioni #1181
Kategoritë:Top 100 Catalonian emrat - Emrat e Amerikës Latine - Popullore hungarez emrat vajzë - Popullore anglisht emrat vajzë - Popullore Catalonian emrat vajzë
Komente nga GeorginaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Georgina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Georgina? Voto për emrin tënd