Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Graziano

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Graziano.
Është emri yt Graziano? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Hiri i Perëndisë
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Greyson, Georgino, Garrison, Grayson, Gerson, Garson, Gershom, Gersom
Vajza me tinguj të ngjashëm:Graziana, Georgina, Gorkem, Graciene, Gracinha, Georgiana, Georgeanne, Grishma
Vlerësimi:
4.5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 825 Graziano's në Facebook. Pozicioni #39373
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga GrazianoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Graziano? Voto për emrin tënd


Është emri yt Graziano? Voto për emrin tënd