Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Grayson

Është emri yt Grayson? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Graziano, Greyson, Georgino, Garrison, Gerson, Garson, Gershom, Gersom
Vajza me tinguj të ngjashëm:Graziana, Georgina, Gorkem, Graciene, Gracinha, Georgiana, Georgeanne, Grishma
Vlerësimi:
4.5/5
yje 18 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 15 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 15 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 17 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 17 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15980 Grayson's në Facebook. Pozicioni #4067
Kategoritë:Popullore Swahilian emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1988
Komente nga GraysonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Grayson? Voto për emrin tënd


Është emri yt Grayson? Voto për emrin tënd