Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Georgiana

Është emri yt Georgiana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:George
Djem me tinguj të ngjashëm:Graziano, Greyson, Georgino, Garrison, Grayson, Gerson, Garson, Gershom
Vajza me tinguj të ngjashëm:Graziana, Georgina, Gorkem, Graciene, Gracinha, Georgeanne, Grishma, Garregien
Vlerësimi:
4.5/5
yje 90 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 66 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 65 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 64 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 86 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 86 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 13335 Georgiana's në Facebook. Pozicioni #4704
Kategoritë:Top 100 rumun emrat - Emrat e Amerikës Latine - Popullore rumun emrat vajzë
Komente nga GeorgianaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Georgiana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Georgiana? Voto për emrin tënd