Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Garrison

Është emri yt Garrison? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Gerard
Djem me tinguj të ngjashëm:Graziano, Greyson, Georgino, Grayson, Gerson, Garson, Gershom, Gersom
Vajza me tinguj të ngjashëm:Graziana, Georgina, Gorkem, Graciene, Gracinha, Georgiana, Georgeanne, Grishma
Vlerësimi:
3.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5510 Garrison's në Facebook. Pozicioni #9481
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1988
Komente nga GarrisonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Garrison? Voto për emrin tënd


Është emri yt Garrison? Voto për emrin tënd