Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Graziana

Është emri yt Graziana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Graziano, Greyson, Georgino, Garrison, Grayson, Gerson, Garson, Gershom
Vajza me tinguj të ngjashëm:Georgina, Gorkem, Graciene, Gracinha, Georgiana, Georgeanne, Grishma, Garregien
Vlerësimi:
3/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 2.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 160 Graziana's në Facebook. Pozicioni #129438
Kategoritë:Emra italiane - Emrat me 4 rrokjeve - Emrat me 8 shkronja
Komente nga GrazianaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Graziana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Graziana? Voto për emrin tënd