Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ilia

Është emri yt Ilia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Ilya
Variante:Илья
Djem me tinguj të ngjashëm:Ilay, Ilio, Ilie, Ilai, Ilo, Illya, Ilya, Iliya
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ila, Ili, Ilu, Ily, Ilha, Iil, Iola, Iela
Vlerësimi:
5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Joana
Facebook:

+/- 6900 Ilia's në Facebook. Pozicioni #7941
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat e shkurtër - Popullore fa emrat boy
Komente nga IliaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ilia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ilia? Voto për emrin tënd