Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Ily

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Ily.
Është emri yt Ily? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Zambak uji
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ilay, Ilia, Ilio, Ilie, Ilai, Ilo, Illya, Ilya
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ila, Ili, Ilu, Ilha, Iil, Iola, Iela, Illy
Vlerësimi:
4/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2515 Ily's në Facebook. Pozicioni #17326
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga IlyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ily? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ily? Voto për emrin tënd