Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ilai

Është emri yt Ilai? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ilay, Ilia, Ilio, Ilie, Ilo, Illya, Ilya, Iliya
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ila, Ili, Ilu, Ily, Ilha, Iil, Iola, Iela
Vlerësimi:
5/5
yje 15 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 14 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 15 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 380 Ilai's në Facebook. Pozicioni #68825
Kategoritë:Emrat e shkurtër - Popullore italian emrat boy
Komente nga IlaiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ilai? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ilai? Voto për emrin tënd