Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ilya

Është emri yt Ilya? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Elijah.
Variante:Ilia, Илия
Djem me tinguj të ngjashëm:Ilay, Ilia, Ilio, Ilie, Ilai, Ilo, Illya, Iliya
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ila, Ili, Ilu, Ily, Ilha, Iil, Iola, Iela
Vlerësimi:
5/5
yje 27 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 24 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 24 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 17270 Ilya's në Facebook. Pozicioni #3817
Kategoritë:Emrat rusë - Emrat e shkurtër
Komente nga IlyaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ilya? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ilya? Voto për emrin tënd