Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Ilay

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Ilay.
Është emri yt Ilay? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:ndriçim
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ilia, Ilio, Ilie, Ilai, Ilo, Illya, Ilya, Iliya
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ila, Ili, Ilu, Ily, Ilha, Iil, Iola, Iela
Vlerësimi:
5/5
yje 21 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 20 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 20 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 775 Ilay's në Facebook. Pozicioni #41174
Kategoritë:Emrat greke - Emrat e shkurtër
Komente nga IlayPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ilay? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ilay? Voto për emrin tënd