Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Johnny

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Johnny.
Është emri yt Johnny? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Zoti është i dhemshur
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Johannes
Djem me tinguj të ngjashëm:Jona, Jon, Jani, Joen, Johan, John, Jan, Juan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Joana, Joan, Jaana, Juna, Jana, Janina, Jehona, Jenna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 124 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 70 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 72 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 72 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 107 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 109 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 463440 Johnny's në Facebook. Pozicioni #228
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore danez emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Popullore holandez emrat boy - Popullore portugalisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1936
Komente nga JohnnyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Johnny? Voto për emrin tënd


Është emri yt Johnny? Voto për emrin tënd