Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Janka

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Janka.
Është emri yt Janka? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Zoti është i dhemshur
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Johannes
Djem me tinguj të ngjashëm:Johannes, Janik, James, Jonas, Jens, Jones, Jannik, Janusz
Vajza me tinguj të ngjashëm:Janis, Janice, Janessa, Jeong, Jasminka, Janiece, Jenice, Jaimica
Vlerësimi:
4.5/5
yje 71 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 55 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 53 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 55 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 69 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 68 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2820 Janka's në Facebook. Pozicioni #15973
Kategoritë:Emrat Hebreje - Popullore sllovak emrat vajzë - Popullore hungarez emrat vajzë
Komente nga JankaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Janka? Voto për emrin tënd


Është emri yt Janka? Voto për emrin tënd