Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Janine

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Janine.
Është emri yt Janine? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Zoti është i dhemshur
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Johannes
Djem me tinguj të ngjashëm:Jona, Jon, Jani, Joen, Johan, John, Jan, Juan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Joana, Joan, Jaana, Juna, Jana, Janina, Jehona, Jenna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 187 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 88 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 87 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 87 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 168 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 168 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 139010 Janine's në Facebook. Pozicioni #712
Kategoritë:Emrat amerikanë - Top 100 Tagalogisht emrat - Popullore holandez emrat vajzë - Top 100 Afrikës së Jugut emrat - Top 100 Kineze e thjeshtuar emrat - Popullore gjermanisht emrat vajzë - Popullore Tagalogisht emrat vajzë - Popullore Afrikës së Jugut emrat vajzë - Popullore Kineze e thjeshtuar emrat vajzë
Komente nga JaninePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Janine? Voto për emrin tënd


Është emri yt Janine? Voto për emrin tënd