Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Janette

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Janette.
Është emri yt Janette? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Perëndia është i mëshirshëm
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Johannes
Djem me tinguj të ngjashëm:Jácint, Junaid, Juanito, Jacinto, Jayant, Junayd, Janneth, Jenda
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jonita, Jonida, Janet, Janetta, Jeanette, Jeannette, Jacinda, Johannieta
Vlerësimi:
4.5/5
yje 102 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 78 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 78 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 77 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 99 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 98 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 64390 Janette's në Facebook. Pozicioni #1351
Kategoritë:Top 100 fund emrat - Popullore fund emrat vajzë - Popullore sllovak emrat vajzë - Popullore Afrikës së Jugut emrat vajzë




Komente nga Janette



Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Janette? Voto për emrin tënd


Është emri yt Janette? Voto për emrin tënd