Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Jonna

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Jonna.
Është emri yt Jonna? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Perëndia është i mëshirshëm
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Johannes
Variante:Jonne
Djem me tinguj të ngjashëm:Jona, Jon, Jani, Joen, Johan, John, Jan, Juan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Joana, Joan, Jaana, Juna, Jana, Janina, Jehona, Jenna
Vlerësimi:
4/5
yje 109 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 77 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 77 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 77 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 105 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 104 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 16855 Jonna's në Facebook. Pozicioni #3904
Kategoritë:Top 100 fund emrat - Top 100 suedez emrat - Popullore fund emrat vajzë - Popullore danez emrat vajzë - Popullore suedez emrat vajzë
Komente nga JonnaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jonna? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jonna? Voto për emrin tënd