Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Antonina

Është emri yt Antonina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Antonio
Djem me tinguj të ngjashëm:Antuan, Antonino, Antonio, Antony, Andino, Antoni, Anton, Antonie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Antonia, Andeana, Antimony, Andan, Amodini, Amodena, Andini, Antamonae
Vlerësimi:
4.5/5
yje 21 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 15 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 19 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 21 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4075 Antonina's në Facebook. Pozicioni #11999
Kategoritë:Popullore bulgarian emrat vajzë
Komente nga AntoninaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Antonina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Antonina? Voto për emrin tënd