Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Antony

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Antony.
Është emri yt Antony? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:lule
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Antonius
Djem me tinguj të ngjashëm:Antuan, Antonino, Antonio, Andino, Antoni, Anton, Antonie, Anthony
Vajza me tinguj të ngjashëm:Antonia, Antonina, Andeana, Antimony, Andan, Amodini, Amodena, Andini
Vlerësimi:
4/5
yje 48 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 32 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 32 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 32 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 39 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 39 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 62020 Antony's në Facebook. Pozicioni #1404
Kategoritë:Top 100 Swahilian emrat - Popullore grek emrat boy - Emrat e Amerikës Latine - Popullore francez emrat boy - Popullore Swahilian emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1959
Komente nga AntonyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Antony? Voto për emrin tënd


Është emri yt Antony? Voto për emrin tënd