Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Geraldine

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Geraldine.
Është emri yt Geraldine? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Shtizë
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Gerald
Variante:Jeraldine
Djem me tinguj të ngjashëm:Gerailton
Vajza me tinguj të ngjashëm:Geraldina, Gereldine, Gearldine, Geraldinne, Geraldyne, Geraldone, Gerladine, Geraldin
Vlerësimi:
4.5/5
yje 270 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 162 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 156 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 154 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 238 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 237 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 111195 Geraldine's në Facebook. Pozicioni #870
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat me 9 shkronja - Top 100 spanjisht emrat - Popullore spanjisht emrat vajzë - Popullore Tagalogisht emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 9 shkronja - Popullore Afrikës së Jugut emrat vajzë
Komente nga Geraldine


Geraldine 2017-03-15
s
hume emer i bukur.Lume ato qe e kane.

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Geraldine? Voto për emrin tënd


Është emri yt Geraldine? Voto për emrin tënd