Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gereldine

Është emri yt Gereldine? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Gerailton
Vajza me tinguj të ngjashëm:Geraldine, Geraldina, Gearldine, Geraldinne, Geraldyne, Geraldone, Gerladine, Geraldin
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 50 Gereldine's në Facebook. Pozicioni #304349
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga GereldinePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gereldine? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gereldine? Voto për emrin tënd