Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Geraldina

Është emri yt Geraldina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Gerolt
Djem me tinguj të ngjashëm:Gerailton
Vajza me tinguj të ngjashëm:Geraldine, Gereldine, Gearldine, Geraldinne, Geraldyne, Geraldone, Gerladine, Geraldin
Vlerësimi:
3.5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 5 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Lealba
Facebook:

+/- 810 Geraldina's në Facebook. Pozicioni #39882
Kategoritë:Emrat me 9 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 4 rrokje
Komente nga GeraldinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Geraldina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Geraldina? Voto për emrin tënd