Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jur

Është emri yt Jur? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Jurre
Djem me tinguj të ngjashëm:Jori, Jar, Jari, Joar, Jerry, Jere, Jaser, Jorah
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jora, Jara, Jera, Jusra, Jeri, Jazeera, Josiari, Jawahir
Vlerësimi:
4/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 13 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 13 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 445 Jur's në Facebook. Pozicioni #61421
Kategoritë:Emrat e shkurtër
Komente nga JurPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jur? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jur? Voto për emrin tënd