Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Yari

Është emri yt Yari? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Jari
Djem me tinguj të ngjashëm:Yur, Yor, Yri, Yuri, Yori, Yaïr, Yurii, Youri
Vajza me tinguj të ngjashëm:Yara, Yera, Yura, Yarah, Yahaira, Yarrah, Yaara, Yoora
Vlerësimi:
4.5/5
yje 72 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 54 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 53 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 52 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 67 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 66 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4835 Yari's në Facebook. Pozicioni #10478
Kategoritë:Emrat e shkurtër - Popullore italian emrat boy - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga YariPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Yari? Voto për emrin tënd


Është emri yt Yari? Voto për emrin tënd