Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Yori

Është emri yt Yori? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Yur, Yor, Yri, Yuri, Yaïr, Yurii, Yawar, Youri
Vajza me tinguj të ngjashëm:Yara, Yera, Yura, Yarah, Yahaira, Yarrah, Yaara, Yoora
Vlerësimi:
5/5
yje 28 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 13 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 22 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 21 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1610 Yori's në Facebook. Pozicioni #24112
Kategoritë:Emrat japoneze - Emrat e shkurtër
Komente nga YoriPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Yori? Voto për emrin tënd


Është emri yt Yori? Voto për emrin tënd