Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Yuri

Është emri yt Yuri? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Joeri
Djem me tinguj të ngjashëm:Yur, Yor, Yri, Yori, Yaïr, Yurii, Youri, Yawar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Yara, Yera, Yura, Yarah, Yahaira, Yarrah, Yaara, Yoora
Vlerësimi:
4.5/5
yje 111 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 66 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 66 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 65 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 103 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 104 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 47060 Yuri's në Facebook. Pozicioni #1727
Kategoritë:Top 100 Po emrat - Emrat Australian - Emrat e shkurtër - Popullore Po emrat vajzë - Popullore hebraik emrat boy - Popullore korean emrat vajzë - Popullore portugalisht emrat boy - Popullore polonisht emrat vajzë - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga YuriPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Yuri? Voto për emrin tënd


Është emri yt Yuri? Voto për emrin tënd