Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Yura

Është emri yt Yura? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Yur, Yor, Yri, Yuri, Yori, Yaïr, Yurii, Youri
Vajza me tinguj të ngjashëm:Yara, Yera, Yarah, Yahaira, Yarrah, Yaara, Yoora, Youra
Vlerësimi:
5/5
yje 51 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 29 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 29 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 29 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 46 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 46 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3105 Yura's në Facebook. Pozicioni #14811
Kategoritë:Emrat greke - Emrat e shkurtër
Komente nga YuraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Yura? Voto për emrin tënd


Është emri yt Yura? Voto për emrin tënd