Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Floyd

Është emri yt Floyd? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Lloyd
Djem me tinguj të ngjashëm:Feleti, Floid, Falit, Field, Felte, Filat, Felt, Filyte
Vajza me tinguj të ngjashëm:Felda, Flede, Fleta, Fealty, Flaith, Fleda, Flita, Foulata
Vlerësimi:
5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 45720 Floyd's në Facebook. Pozicioni #1760
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1889
Komente nga FloydPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Floyd? Voto për emrin tënd


Është emri yt Floyd? Voto për emrin tënd