Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Filat

Është emri yt Filat? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Feofilakt
Djem me tinguj të ngjashëm:Feleti, Floyd, Floid, Falit, Field, Felte, Felt, Filyte
Vajza me tinguj të ngjashëm:Felda, Flede, Fleta, Fealty, Flaith, Fleda, Flita, Foulata
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15 Filat's në Facebook. Pozicioni #808382
Kategoritë:Emrat rusë
Komente nga FilatPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Filat? Voto për emrin tënd


Është emri yt Filat? Voto për emrin tënd