Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Eshref

Është emri yt Eshref? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Esref
Vajza me tinguj të ngjashëm:Esref
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 1/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Wolf, Legjend
Emrat e vëllezërve:Amir
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 75 Eshref's në Facebook. Pozicioni #226052
Kategoritë:Emrat e bebeve djem me 6 shkronja
Komente nga EshrefPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Eshref? Voto për emrin tënd


Është emri yt Eshref? Voto për emrin tënd