Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Idalina

Është emri yt Idalina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Ida
Djem me tinguj të ngjashëm:Idwallon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Idaline, Ida Elena, Ida-Helen
Vlerësimi:
4/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 640 Idalina's në Facebook. Pozicioni #47324
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga IdalinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Idalina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Idalina? Voto për emrin tënd