Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ori

Është emri yt Ori? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Oro, Orie, Ouri, Ory, Ouray, Ower, Orry, Oruç
Vajza me tinguj të ngjashëm:Orea, Orya, Oria, Ora, Orah, Orra, Or, Oru
Vlerësimi:
4.5/5
yje 17 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 13 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 15 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 13 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Elona
Facebook:

+/- 14210 Ori's në Facebook. Pozicioni #4460
Kategoritë:Emrat Hebreje - Popullore Catalonian emrat boy
Komente nga OriPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ori? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ori? Voto për emrin tënd