Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ora

Është emri yt Ora? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Or
Variante:Orah
Djem me tinguj të ngjashëm:Oro, Ori, Orie, Ouri, Ory, Ower, Ouray, Orry
Vajza me tinguj të ngjashëm:Orea, Orya, Oria, Orah, Or, Orra, Oru, Oraya
Vlerësimi:
4/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 1/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6935 Ora's në Facebook. Pozicioni #7913
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1891
Komente nga OraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ora? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ora? Voto për emrin tënd