Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Erkida

Është emri yt Erkida? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Eurosswydd, Eresto, Ershad, Earst, Erast, Eairrsidh, Erkut
Vajza me tinguj të ngjashëm:Erjeta, Erasto, Erishta, Erisida
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Kida, Erka
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 30 Erkida's në Facebook. Pozicioni #453063
Kategoritë:Emrat me 6 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja




Komente nga Erkida



Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Erkida? Voto për emrin tënd


Është emri yt Erkida? Voto për emrin tënd