Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Elinor

Është emri yt Elinor? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Eleonora
Djem me tinguj të ngjashëm:Elmir, Elmer, Elner, Elmar, Elmoor, Eelmer, Ellmer, Elmore
Vajza me tinguj të ngjashëm:Eleonora, Elmira, Elenore, Elenora, Elmyra, Elinora, Elnora, Eleanor
Vlerësimi:
4.5/5
yje 76 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 55 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 54 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 54 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 71 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 68 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 14155 Elinor's në Facebook. Pozicioni #4480
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 bulgarian emrat - Popullore bulgarian emrat vajzë - Popullore Kineze e thjeshtuar emrat vajzë
Komente nga ElinorPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elinor? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elinor? Voto për emrin tënd