Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Elmer

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Elmer.
Është emri yt Elmer? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Fisnik
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Adelmar
Djem me tinguj të ngjashëm:Elmir, Elner, Elmar, Elmoor, Eelmer, Ellmer, Elmore, Elemer
Vajza me tinguj të ngjashëm:Eleonora, Elmira, Elenore, Elenora, Elmyra, Elinora, Elnora, Elinor
Vlerësimi:
4.5/5
yje 35 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 21 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 22 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 19 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 32 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 32 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 62495 Elmer's në Facebook. Pozicioni #1393
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore Tagalogisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1893
Komente nga ElmerPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elmer? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elmer? Voto për emrin tënd