Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Adelmar

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Adelmar.
Është emri yt Adelmar? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:I famshëm
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Adalmar, Eelmer, Elimar, Elmar, Elmer
Djem me tinguj të ngjashëm:Adelmiro, Aethelmaere, Adalmar, Aethelmaer
Vajza me tinguj të ngjashëm:Adelmiro, Aethelmaere, Adalmar, Aethelmaer
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 150 Adelmar's në Facebook. Pozicioni #136639
Kategoritë:
Komente nga AdelmarPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Adelmar? Voto për emrin tënd


Është emri yt Adelmar? Voto për emrin tënd