Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gentijana

Është emri yt Gentijana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Geandson, Gnana Dhasan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gentzane
Vlerësimi:
4.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Arbnora
Emrat e motrave:Donjeta, Gresa
Facebook:

+/- 90 Gentijana's në Facebook. Pozicioni #197269
Kategoritë:
Komente nga GentijanaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gentijana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gentijana? Voto për emrin tënd