Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Goku

Është emri yt Goku? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Gia, Gog, Ge, Gio, Giosue, Guy, Gijs, Geo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gea, Gioia, Gisa, Gaia, Gaea, Geke, Gioi, Gi
Vlerësimi:
4.5/5
yje 29 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 21 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 21 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 20 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 22 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 22 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5080 Goku's në Facebook. Pozicioni #10103
Kategoritë:Emrat japoneze - Popullore Catalonian emrat boy
Komente nga GokuPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Goku? Voto për emrin tënd


Është emri yt Goku? Voto për emrin tënd