Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Gerritjen

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Gerritjen.
Është emri yt Gerritjen? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:fortë me shtizë
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Gerard
Djem me tinguj të ngjashëm:Gertjan, Geertjan, Gerd-Jan, Grietzen, Gertsen, Grietsen, Gradciano, Gert Jan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gretchen, Geertjen, Gretchine, Gretghen
Vlerësimi:
1/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 1/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:
Komente nga GerritjenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gerritjen? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gerritjen? Voto për emrin tënd