Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Gertjan

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Gertjan.
Është emri yt Gertjan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:fortë me shtizë
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Gatjan, Gerjan, Gerjanne
Djem me tinguj të ngjashëm:Geertjan, Gerd-Jan, Grietzen, Gertsen, Grietsen, Gradciano, Gert Jan, Geert Jan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gretchen, Gerritjen, Geertjen, Gretchine, Gretghen
Vlerësimi:
4.5/5
yje 19 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 15 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 15 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 530 Gertjan's në Facebook. Pozicioni #54208
Kategoritë:Emrat Holandez
Komente nga GertjanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gertjan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gertjan? Voto për emrin tënd