Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Gretchen

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Gretchen.
Është emri yt Gretchen? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:margaritar
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Margaretha
Djem me tinguj të ngjashëm:Gertjan, Geertjan, Gerd-Jan, Grietzen, Gertsen, Grietsen, Gradciano, Gert Jan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gerritjen, Geertjen, Gretchine, Gretghen
Vlerësimi:
5/5
yje 21 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 18 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 17 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 18 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 19 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 16 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 77845 Gretchen's në Facebook. Pozicioni #1146
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore Afrikës së Jugut emrat vajzë
Komente nga GretchenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gretchen? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gretchen? Voto për emrin tënd