Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Gerda

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Gerda.
Është emri yt Gerda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:fortë me shtizë
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Gerard
Variante:Garda
Djem me tinguj të ngjashëm:Gerard, Gert, Gerardo, Gerhard, Grady, Gerd, Gordy, Gradey
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gerta, Grid, Gretta, Gerti, Gerdie, Gerdy, Gryt, Griet
Vlerësimi:
4/5
yje 149 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 73 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 73 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 71 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 134 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 134 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 9160 Gerda's në Facebook. Pozicioni #6327
Kategoritë:Emrat skandinave - Top 100 lituanez emrat - Top 100 etiopian emrat - Popullore holandez emrat vajzë - Popullore etiopian emrat vajzë - Popullore lituanez emrat vajzë - Popullore hungarez emrat vajzë - Popullore letonisht emrat vajzë - Popullore Afrikës së Jugut emrat vajzë
Komente nga GerdaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gerda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gerda? Voto për emrin tënd