Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jordy

Është emri yt Jordy? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Jordi
Djem me tinguj të ngjashëm:Jordi, Jared, Jord, Jort, Jerrad, Jaret, Jerardo, Jarrett
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jorida, Jarita, Joretta, Jerioth, Jagriti, Jagrati, Jurata, Jorid
Vlerësimi:
4/5
yje 151 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 56 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 55 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 54 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 131 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 130 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 11015 Jordy's në Facebook. Pozicioni #5490
Kategoritë:Emrat Hebreje - Popullore holandez emrat boy - Emrat popullore Holandez 2012 - Emrat Top1000 amerikanë në 2006
Komente nga JordyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jordy? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jordy? Voto për emrin tënd