Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jordi

Është emri yt Jordi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:George
Variante:Djordi, Djordy, Jordy, Yordi
Djem me tinguj të ngjashëm:Jared, Jord, Jort, Jerrad, Jaret, Jerardo, Jordy, Jarrett
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jorida, Jarita, Joretta, Jerioth, Jagriti, Jagrati, Jurata, Jorid
Vlerësimi:
4.5/5
yje 84 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 50 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 48 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 50 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 73 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 74 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 8200 Jordi's në Facebook. Pozicioni #6901
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 Catalonian emrat - Popullore holandez emrat boy - Popullore Catalonian emrat boy - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja - Emrat Top1000 amerikanë në 1999 - Emrat e zakonshme Katalonjës 2009 - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga Jordi


Jordi 2017-08-03
No

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jordi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jordi? Voto për emrin tënd