Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jord

Është emri yt Jord? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Jordi, Jared, Jort, Jerrad, Jaret, Jerardo, Jordy, Jarrett
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jorida, Jarita, Joretta, Jerioth, Jagriti, Jagrati, Jurata, Jorid
Vlerësimi:
4.5/5
yje 18 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 18 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 18 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1345 Jord's në Facebook. Pozicioni #27559
Kategoritë:Emra norvegjeze - Emrat e shkurtër - Emrat me 4 shkronja - Emrat e bebeve djem me 1 rrokje
Komente nga JordPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jord? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jord? Voto për emrin tënd