Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aemilianus

Është emri yt Aemilianus? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Aemilius
Variante:Aemiliano
Djem me tinguj të ngjashëm:Ayane Lounis, Aemling, Ameling
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anlienisse
Vlerësimi:
2/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Aemilianus's në Facebook. Pozicioni #4307671
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga AemilianusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aemilianus? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aemilianus? Voto për emrin tënd