Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sotira

Është emri yt Sotira? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Styrr, Sweder, Storr, Satoru, Sadra, Shaktar, Sudhir, Shudra
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sidra, Sydrra, Sadira, Setareh, Sotiria, Sitara, Sterre, Siteare
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Ira
Emrat e vëllezërve:Krisri
Emrat e motrave:Adriana
Facebook:

+/- 55 Sotira's në Facebook. Pozicioni #273470
Kategoritë:Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga SotiraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sotira? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sotira? Voto për emrin tënd