Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sidra

Është emri yt Sidra? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Styrr, Sweder, Storr, Satoru, Sadra, Shaktar, Sudhir, Shudra
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sydrra, Sadira, Setareh, Sotiria, Sitara, Sterre, Siteare, Sitaara
Vlerësimi:
4.5/5
yje 27 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 17 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 17 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 17 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 26 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 26 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 24585 Sidra's në Facebook. Pozicioni #2882
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Emrat popullore në Pakistan - Emrat popullore vajzë në Pakistan - Top 100 emra të njohura në Pakistan
Komente nga SidraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sidra? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sidra? Voto për emrin tënd